Ple


El Ple és l'òrgan suprem de govern i representació i es compon de 35 membres escollits per sufragi universal i directe entre tots els que consten en el cens, i que son representats de l'activitat econòmica de la demarcació, i de 5 membres més escollits entre les propostes de les organitzacions empresarials.

Grup 1

Indústries extractives no metàl·liques, petroli, energia i aigua
  • Coatresa, SLU representada per la Sra. Ariadna Marin i Vila
  • Constralsa, SRL representada per la Sra. Eulàlia Planes i Corts
  • TADE, representada pel Sr. Ramon Alberich i Ferrer

Grup 2

Indústries tèxtils, confecció, cuir i calçat
  • Tintes industriales Moix, SA, representada per la Sra. Rosa Moix i Queraltó

Grup 3

Indústries del paper, arts gràfiques i suports enregistrats
  • Busquets Gruart, SA, representada pel Sr. Miquel Gómez i Busquets

Grup 4

Indústries químiques, cautxú i plàstic
  • Moldiplast, SL, representada pel Sr. Leo Torrecilla i Gumbau
  • Fenoll Cruells Industries, SLU, representada pel Sr. Àlex Fenoll i Cruells

Grup 5

Materials de transport
  • Avintair, SL, representada pel Sr. Cristobal Arroyo i Cano

Grup 6

Indústries de l'alimentació, begudes i tabac
  • Cafes Pont, SL, representada pel Sr. Raül Pont i Valls

Grup 7

Construcció
  • Constructora Garrido Martínez, SL, representada pel Sr. Melquiades Garrido i Martínez
  • Urbano-Carpio Intalaciones, SL, representada pel Sr. Sergio Urbano i Cabezas

Grup 8

Comerç i reparacions

Categoria 1: Venda i reparació de vehicles de motor; Comerç engròs i reparacions ordinadors

  • Global Sourcing Activities, SL, representada pel Sr. Pau Monràs i Vila
  • Gabarró Hermanos, SA, representada pel Sr. Ramon Gabarró i Taulé
  • Injecció Amac, SL, representada pel Sr. Hipòlit Moreno i Llagostera

Categoria 2: Comerç detall aliments, automoció, TIC i altres

  • Fontaelectric Tello, SL, representada pel Sr. Miguel Tello i Corredera
  • Forn Centenari, SA, representada per la Sra. Eva Maria Fernández i Gómez

Categoria 3: Comerç detall altres articles en establiments; En parades i mercats ambulants i fora d'establiments

  • More Than Glasses, SL, representada pel Sr. Francisco Prat i Carreras
  • Porta serveis d'òptica, SL, representada pel Sr. Josep Mª Porta i Mora

Grup 9

Hosteleria
  • Hotel Urpí, SL, representada pel Sr. Josep Urpí i Guercia

Grup 10

Transports, emmagatzematge i comunicacions
  • Cisternas del Vallès, SA, representada pel Sr. Pere Puig i Ysern
  • Almacenes generales del Vallés, SA, representada per la Sra. Núria Aymerich i Rocavert

Grup 11

Mediació financera
  • Banco de Sabadell, SA, representada pel Sr. Joaquim Badia i Casas

Grup 12

Activitats immobiliàries i lloguers, serveis empresarials

Categoria 1: Activitats immobiliàries

  • Ramon Palau Sol, representada pel Sr. Ramon Palau i Sol
  • Mañero Constructors, SL, representada pel Sr. Pere Mañero i Valencia
  • Trading Immobiliario, SL, representada pel Sr. Miguel Angel Ribé i Muntañola

Categoria 2: Activitats de lloguers i serveis empresarials

  • La Gestora Cerdanyola, SL, representada pel Sr. Lluis Sisquella i Enjuanes
  • Neteges Muñoz, SL, representada pel Sr. Antonio Muñoz i Ventas

Grup 13

Altres serveis destinats a la venda
  • ESEC Informatic Center, SLU representada pel Sr. Gabriel Torras i Balcell
  • Escola de Música Creu alta, SL representada pel Sr. Llorenç Domènech i Domènech
  • Fundació del Disseny Tèxtil, representada pel Sr. Antoni Garrell i Guiu

Empreses de major aportació

  • CASSA, SA, representada pel Sr. Enric Blasco i Gómez
  • Unit4, representada pel Sr. Juan Antonio Fernández i Benito
  • Marfina, SL, representada pel Sr. Josep Mª Martí i Escursell
  • Fundació Catalònia, representada pel Sr. Joaquim Serrahima i Viladevall

Membres elegits per les organitzacions empresarials (CIESC i PIMEC)

Sr. Josep Argemí i Santamaria

Sra. Alicia Bosch i Palma

Sr. Antoni Ginestà i Lladó

Sr. Josep Llobet i Bach

Sra. Vanesa Martínez i Chamorro

Vocals consultors

Sr. Modesto Custodio Gómez

Sr. Francesc Font Farrés

Sr. Eduard Gutés Martín;

Sr. Miquel Martínez Setién

Sr. Marc Rué Palau

Sr. Xavier Verge Mestre

Loading...