Representacions en entitats


Entitat Òrgan Representació

AC Camerfirma, SA

Junta General

Jaume Bercial i Casbas

Ajuntament de Barberà del Vallès

Consell Econòmic i Social

Pere Jordi Puig i Ysern

Ajuntament de Castellar del Vallès

Fòrum Mediambiental

Josep M. Martí Escursell
Fèlix J. Arbelo i Román

Taula per a la mobilitat

Pere Puig i Ysern

Ajuntament de Cerdanyola

Cerdanyola 21

Lluís Sisquella i Enjuanes

Consell Municipal de Mobilitat de Cerdanyola

Àlex Vaquero i Ramí­rez

Ajuntament de Montcada i Reixac

Consell Econòmic i Social

Lluís Sisquella i Enjuanes

Comissió Estratègica

Lluís Sisquella i Enjuanes

Ajuntament de Palau-solità i Plegamans

Consell Municipal de Seguretat Ciutadana

Melquí­ades Garrido i Martí­nez

Ajuntament de Ripollet

Patronat Municipal d'Ocupació

Lluís Sisquella i Enjuanes

Ajuntament de Sabadell

Agenda 21 local

Fèlix J. Arbelo i Román

Taula per la mobilitat

Pere Puig i Ysern

Consell Local de Seguretat

Ramon Alberich i Ferrer

Consell de Ciutat

Antoni Maria Brunet i Berch

Consell sectorial de Salut

Ramon Alberich i Ferrer

Consell Assessor Comerç i Consum

Josep Mª Porta i Mora

Consell Assessor de l’Habitatge

Pere Jordi Puig i Ysern

Comissió del Protocol per a la Sostenibilitat i Canvi Climàtic

Lluís Matas i Bertran
Marià Brunet i Mauri
Fèlix J. Arbelo i Román

Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda

Observatori d'Economia Local

Lluís Matas i Bertran

Comissió mesures anticrisis

Aliter Trade SL

Comitè de Parts

Joan Valls i Mas

Ascame

Junta General

Antoni Maria Brunet i Berch

Associació Àmbit B-30

Comitè executiu i Plenari

Pere Puig i Ysern

Associació per a l'Arbitratge de Sabadell

Junta de Govern

Ramon Alberich i Ferrer

Tribunal Arbitral

Eduard Borràs i Finestres

Cambra de Comerç Internacional

Comitè Espanyol

Ramon Alberich i Ferrer

Camerdata, SA

Consell Administració

Jaume Bercial i Casbas

Junta General Accionistes

Ramon Alberich i Ferrer

Centre de Normalització Lingüística de Sabadell

Consell

Josep Mª Simó i Consola

Cercle d'Entitats de Sabadell

Plenari

Ramon Alberich i Ferrer

Comissió permanent

Jaume Bercial i Casbas

Comissió sectorial Ascamm a Eurecat

Consell Assessor

Leo Torrecilla i Gumbau

Companyia d'Aigües de Sabadell

Consell Aigües

Eulàlia Planes i Corts

Consell General de Cambres de Catalunya

Ple

Ramon Alberich i Ferrer

Josep M. Martí i Escursell

Comitè Executiu

Antoni Maria Brunet i Berch

Comissions:

Comerç Interior

Antoni M. Brunet i Berch
Josep Mª Porta i Mora
Eduard Borràs i Finestres
Manel Amado i Martí­

Internacionalització

Ramon Alberich i Ferrer
Beatriz Melgar i Lorigados
Yolanda Portillo i Martínez
Laura Rodrí­guez i Marañon
Joan Valls i Mas
Vicenç Vicente i Juanola

Formació i emprenedoria

Susagna Olcina i Gonzàlez
Leo Torrecilla i Gumbau
Joan Valls i Mas

Indústria i medi ambient

Lluís Matas i Bertran
Joan Valls i Mas

Turisme

Lluís Bardet i Tello
Josep Mª Martí­ i Escursell
Lluís Matas i Bertran
Manel Amado i Martí­

Tecnologies de la Informació i Comunicació

Jaume Bercial i Casbas

Ordenació del Territori

*Subcomissió
d'urbanisme i construcció

*Subcomissió
d'infraestructures
i obres públiques

*Subcomissió de
transports i comunicacions

Pere Puig i Ysern
Eduard Borràs i Finestres
Melquí­ades Garrido i Martínez
Àlex Vaquero i Ramí­rez

Cámara de España

Assemblea General

Antoni M. Brunet i Berch

Consell per l'Economia Productiva

Ramon Alberich i Ferrer

Eduard Borràs i Finestres

FERRMED

Assemblea General

Pere Puig i Ysern

Fundació Antiga Caixa Sabadell 1859 

Patronat

Ramon Alberich i Ferrer 

Fundació Bosch i Cardellach

Patronat

Ramon Alberich i Ferrer

Fundació ESDI

Patronat

Ramon Alberich i Ferrer

Fundació EURECAT

Consell Assessor

Leo Torrecilla i Gumbau

Fundació INCYDE

Patronat

Lluís Bardet i Tello

Fundació Parc Taulí

Patronat

Ramon Alberich i Ferrer

Fundació de l'Esport Sabadellenc

Patronat

Carles Mas i Codina

Generalitat de Catalunya

Jurat Premi Internacionalització

Ramon Alberich i Ferrer

Observatori de la realitat social diòcesi Terrassa

Leo Torrecilla i Gumbau

Oficina de Dinamització del Centre de Sabadell

Assemblea

Antoni Maria Brunet i Berch

Junta Directiva

Carles Mas i Codina

Promoció Econòmica de Sabadell, SL

Consell Consultiu

Jaume Bercial i Casbas

SBD Creixent, SA

Consell Administració i Comissió Executiva

Eduard Borràs i Finestres

Serveis Complementaris Fitosanitaris, SA

Junta General

Jaume Bercial i Casbas

Loading...