NEWSLETTER

L'informatiu de Comerç Exterior

La Tricameral

Suggeriments

 

ADRECES I DIRECTORI

 

CAMBRA DE MANRESA
Muralla del Carme, 17-23, 2on pis
08241 MANRESA
Telèfon: 93 872 42 22
Fax: 93 872 77 66
E-mail: manresa@cambrescat.es
http://www.cambramanresa.com

Jaume Ferrer
jferrer@cambrescat.es
Promoció, assessoria i informació

 

CAMBRA DE SABADELL
Av. Francesc Macià, 35
08206 SABADELL
Telèfon: 93 745 12 55
Fax: 93 745 12 56
E-mail: general@cambrasabadell.org
http://www.cambrasabadell.org

Yolanda Portillo
iportillo@cambrasabadell.org
Programa NEX-PIPE

Ester Raventós
eraventos@cambrasabadell.org
Informació, serveis empresarials i consultoria

Laura Rodríguez
lrodriguez@cambrasabadell.org
Assessoria

Joan Valls
jvalls@cambrasabadell.org
Assessoria, Promoció i Formació

Vicenç Vicente i Beatriz Melgar
vvicente@cambrasabadell.org
bmelgar@cambrasabadell.org
Promoció

 

CAMBRA DE TERRASSA
Blasco de Garay, 29-49
08224 TERRASSA
Telèfon: 93 733 98 33
Fax: 93 789 11 65
E-mail: terrassa@cambrescat.es
http://www.cambraterrassa.es
Delegació a: Rubi i Sant Cugat del Vallès

Josep Mª Armengou
jmarmengou@cambraterrassa.es Responsable Comerç Internacional

Natàlia Bertran
nbertran@cambraterrassa.es Consultoria, promoció i informació

Núria Baucells
nbaucells@cambraterrassa.es
Comerç Internacional

Lucia Carmona
lcarmona@cambraterrassa.es
Centre de Formació Empresarial

Víctor García
vgarcia@cambraterrassa.es
Comerç Internacional