Home >> Informació institucional >> Representacions en entitats
Representacions en entitats


Entitat

Órgan

Representació

AC Camerfirma, SA Junta General Jaume Bercial i Casbas
Ajuntament de Barberà del Vallès Consell Econòmic i Social Pere Jordi Puig i Ysern
Ajuntament de Castellar del Vallès Fòrum Mediambiental

Josep M. Martí Escursell

Fèlix J. Arbelo i Román

Ajuntament de Cerdanyola Cerdanyola 21 Lluís Sisquella i Enjuanes
Consell Municipal de Mobilitat de Cerdanyola Àlex Ramí­rez i Vaquero
Ajuntament de Montcada i Reixac Consell Econòmic i Social Lluís Sisquella i Enjuanes
Comissió Estratègica Lluís Sisquella i Enjuanes
Ajuntament de Palau-solità i Plegamans Consell Municipal de Seguretat Ciutadana Melquí­ades Garrido i Martí­nez
Ajuntament de Ripollet Patronat Municipal d'Ocupació Francisco López i Campoy
Ajuntament de Sabadell Agenda 21 local Fèlix J. Arbelo i Román
Taula per la mobilitat Pere Puig i Ysern
Consell Local de Seguretat Ramon Alberich i Ferrer

Consell de Ciutat

Antoni Maria Brunet i Berch

Consell sectorial de Salut

Ramon Alberich i Ferrer

Consell Assessor Comerç i Consum  
Consell Municipal d’Igualtat Dona-Home

 

Consell Assessor de l’Habitatge Pere Jordi Puig i Ysern
Comissió del Protocol per a la Sostenibilitat i Canvi Climàtic

Lluís Matas i Bertran
Marià Brunet i Mauri
Fèlix J. Arbelo i Román

Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda Observatori d'Economia Local Lluís Matas i Bertran
Comissió mesures anticrisis
Aliter Trade SL Comitè de Parts Joan Valls i Mas
Ascame Junta General Antoni Maria Brunet i Berch
Associació Àmbit B-30 Comissió Executiva Ramon Alberich i Ferrer
Associació per a l'Arbitratge de Sabadell Junta de Govern Antoni Maria Brunet i Berch
Eduard Borràs i Finestres
Tribunal Arbitral Eduard Borràs i Finestres
Cambra de Comerç Internacional Comitè Espanyol Ramon Alberich i Ferrer
Camerdata, SA Consell Administració Jaume Bercial i Casbas
Junta General Accionistes Antoni Maria Brunet i Berch
Centre de Normalització Lingüística de Sabadell Consell Josep Mª Simó i Consola
Consell General de Cambres de Catalunya Ple Antoni Maria Brunet i Berch
Carles Mas i Codina

Comitè Executiu

Antoni Maria Brunet i Berch
Comissions:
Comerç Interior

Antoni M. Brunet i Berch
Josep Mª Porta i Mora
Eduard Borràs i Finestres
Manel Amado i Martí­

Internacionalització Ramon Alberich i Ferrer
Beatriz Melgar i Lorigados
Yolanda Portillo i Martínez
Laura Rodrí­guez i Marañon
Joan Valls i Mas
Vicenç Vicente i Juanola
Formació i emprenedoria Susagna Olcina i Gonzàlez
Leo Torrecilla i Gumbau
Joan Valls i Mas
Indústria i medi ambient

Lluís Matas i Bertran
Joan Valls i Mas

Turisme Lluís Bardet i Tello
Josep Mª Martí­ i Escursell
Lluís Matas i Bertran
Manel Amado i Martí­
Tecnologies de la Informació i Comunicació Jaume Bercial i Casbas

Ordenació del Territori

*Subcomissió
d'urbanisme i construcció

*Subcomissió
d'infraestructures
i obres públiques

*Subcomissió de
transports i comunicacions

Pere Puig i Ysern
Eduard Borràs i Finestres
Melquí­ades Garrido i Martínez
Àlex Ramí­rez i Vaquero

Consejo Superior de Cámaras

Ple Antoni Maria Brunet i Berch
Comissions:
Comerç Interior Manel Amado i Martí
Energia  
Industria Joan Valls i Mas
Finançament del sistema cameral Eduard Borràs i Finestres
Fiscalitat Eduard Borràs i Finestres
Regulació administrativa i empresa Eduard Borràs i Finestres
Grup de treball del RCP Eduard Borràs i Finestres
Unitat Gestió Fons Intercameral IAE Eduard Borràs i Finestres
Internacionalització Ester Raventós i Canet
Joan Valls i Mas
Beatriz Melgar i Lorigados
Laura Rodríguez Marañon
Vicenç Vicente i Juanola
*Borsa de
Subcontractació
Beatriz Melgar i Lorigados
Vicenç Vicente i Juanola
*Pla Cameral
Promoció Exportacions
Beatriz Melgar i Lorigados
Laura Rodríguez Marañon
Vicenç Vicente i Juanola
Infraestructures de ferrocarril i carretera Àlex Ramí­rez i Vaquero
Consorci per a la gestió de residus al Vallès Occidental Comissió per a la revisió del PGiRM Ramon Palau i Sol
Fèlix J. Arbelo i Román
Fundació ASCAMM Patronat Leo Torrecilla i Gumbau
Fundació Bosch i Cardellach Patronat Antoni Maria Brunet i Berch
Fundació Club Natació Sabadell Patronat Lluís Bardet i Tello
Fundació Esdi Patronat Antoni Maria Brunet i Berch
Fundació INCYDE Patronat

Lluís Bardet i Tello

Fundació Parc Taulí Patronat

Antoni Maria Brunet i Berch

Fundació de l'Esport Sabadellenc Patronat

Carles Mas i Codina

Fundació Progrés i Tècnica Patronat

Antoni Maria Brunet i Berch

Eduard Borràs i Finestres

Generalitat de Catalunya Jurat Premi Internacionalització

Ramon Alberich i Ferrer

Oficina de Dinamització del Centre de Sabadell Assemblea Antoni Maria Brunet i Berch
Junta Directiva Carles Mas i Codina
Promoció Econòmica de Sabadell, SL Consell Consultiu Jaume Bercial i Casbas
SBD Creixent, SA Consell Administració i Comissió Executiva Eduard Borràs i Finestres
Serveis Complementaris Fitosanitaris, SA Junta General Jaume Bercial i Casbas


Més informació

Informació institucional
A/e: secretariageneral@cambrasabadell.org
Telèfon: 937 451 262